Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres strony internetowej to: https://czuwajcie.pl i jest to blog osoby prywatnej (świecki wyznania rzymskokatolickiego).

Ciasteczka

Ciasteczka czyli informacje wspomagające wyświetlanie witryny są przechowywane w Twojej przeglądarce.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Treści reklamowe prezentowane na witrynie działają w programie Google Adsense i są obsługiwane przez Google Ireland. Użytkownik wyraża zgodę akceptując komunikat pojawiający się przy pierwszym wejściu na witrynę czuwajcie.pl . Inne treści reklamowe są prezentowane w formie statycznej (obrazek-banner z linkiem przekierowującym do oferty, itp.).

Z kim dzielimy się danymi

Z nikim, użytkownik strony nie ma możliwości interakcji z twórcą witryny-bloga poza odnośnikami do serwisów społecznościowych.

Jakie masz prawa do swoich danych

Nie udostępniamy możliwości tworzenia kont użytkownika na witrynie, stąd nie gromadzimy danych użytkowników, a statystyki serwera są gromadzone w postaci anonimizowanej na poziomie serwisu hostingowego ( więcej na: ct8.pl ).

Gdzie przesyłamy twoje dane

Nigdzie.