Wartościowe w Sieci

Wartościowe linki, strony, formacja

Ks. Piotr Pawlukiewicz – Kiedy przychodzi Duch Święty?

O fałszywej postawie otwartości na Boże działanie. Zdanie się na Boga. Odnalezienie siły, mocy Ducha Świętego. Wyczyszczenie z wszystkich planów, schematów jako postawa otwartości na przyjęcie Ducha Świętego. Skaldowie – jak perkusista Jan Budziaszek ze Skaldów ewangelizował Związek Radziecki, teraz Rosję.

(Podaję jako wzmiankę do powyższego – Skaldowie wyszli cało z wypadku samochodowego 20.czerwca 2016 – http://www.tvn24.pl/pomorze,42/szewo-auto-ktorym-jechali-skaldowie-dachowalo-na-a1,654205.html 
„Widziałem przerażenie w oczach sanitariuszy. Powiedzieli mi, że z aut w takim stanie zwykle wyciąga się zwłoki. Cud, że żyjemy”)

 


Cudowne Oblicze Jezusa z Manopello

http://www.manoppello.eu/


https://ekai.pl/blogi/ksignacy/x991/jezeli-twoj-smartfon/


 


Treść poniższego filmu tylko dla ludzi dorosłych. Proszę o rozwagę, są tam wypowiedzi demonów przez ludzi opętanych. Nie należy słuchać złego i do tego nie zachęcam, wystrzegajcie się szukania tego co demon mówi nawet przez opętanych, słuchajcie księdza!

 

1P 5, 8-9 Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!