Kreskówki ani dla dorosłych – ani dla dzieci

Pan Jezus w Ewangelii mówi: „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie”. Jak bardzo dzieci są uprzywilejowane w kontakcie z Jezusem…

Diabeł zaś mówi ze wstrętem o dzieciach przez ludzi opętanych: „bachory”.

To prawda, że jeśli zły duch tak nienawidzi dzieci, to będzie je chciał wdeptać w ziemię, uczynić z nich niewolników i zniszczyć ich obraz Boży. Diabeł jest ojcem kłamstwa, on też chce mieć duchowe potomstwo – tak ostatnio usłyszałem w audycji radiowej.

Rodzice, którzy to czytacie:

baczcie jak ma się zachować niewinność dziecięca pod obstrzałem pop kultury. W każdym markecie dostaniecie dawkę różowego plastiku, ubranek, zabawek, a wszystko pod markami najbardziej znanymi. Nie chcę ich tu wymieniać, ale mam na myśli przede wszystkim koncern okultystyczno-pedofilski, którego logo zawiera w sobie trzy szóstki. Nie trzeba się długo rozglądać, że dominuje jeden nurt, który realizuje misję wprowadzenia dzieci w świat demonów już od kołyski. Przez niewinne zabawki. Niewinne czytanki do poduszki. Przez ubranka z niewinnymi postaciami z kreskówek. Przez niewinne…. I tu już się zaczyna powoli to, co jest winne. Waszej uwagi przede wszystkim, aby te obszary oczyścić z każdego przejawu bałwochwalstwa, magii, okultyzmu i hedonizmu.

I nie muszę nawet przywoływać kto, co gdzie i kiedy. Wystarczy otworzyć oczy. Zobaczycie (oby – tak jak ja na przykład) swój dom nawiedzony przez koszmary dziecka, przez niekończące się awantury, przez dziwny wstręt do praktyk religijnych, przez odrazę do pobożności… Wszystko przez niewinne z pozoru, a okultystyczne przedmioty, praktyki, przyzwyczajenia, ignorancję, wygodę, pragnienie „ustatkowania się” i cieszenia zgromadzonym dobytkiem.

To powyższe to nie analiza Waszych wyborów, czy decyzji. To po prostu próba oddania sytuacji, w której są tysiące rodzin, których życie duchowe jest zatruwane przez owoce materializmu, a nadto: ukrycie sączony satanizm, magię, czary i zabobony.

Pijąc z najczystszego źródła jakim jest Wiara, nie raz za naszym przyzwoleniem wybieramy inne źródła pod pozorem „elementów dobra”, a jak tylko co złego jest to zamykamy oczy i jednym duszkiem wszystko przechylamy… A świat duchowy nie zna takich kompromisów. Pan Jezus w Ewangelii mówi: „odrobina kwasu zakwasza całe ciasto”. Dlatego też do świata duchowego przez okropiony materializmem, okultyzmem i magią świat wartości, przenika zło w „czystej” postaci pod pozorem:

-niewinnej rozrywki
-„ja w życiu tego nie miała(e)m, to dziecku nie będę żałować”
-modnych ubrań, przedmiotów, muzyki, bajek, filmów, zachowań
-upodobania w rzeczach, które są markowe i popularne
-trwania w konsumpcyjnym nastawieniu i uporze
-„jeśli z tego korzystają wszyscy, to musi być to dobre”
… a niestety nie jest.

 

 

Brońmy dzieci i młodzież przed demoralizacją, ks.Sławomir Kostrzewa

https://gloria.tv/text/NpVNY6x2R7br4mdHSjU9qYHGJ